botutech logo


Dodává celistvost, sílu a objem vlasům a to s dlouhotrvajícími výsledky. 
Dodává život jemným, normálním a suchým vlasům. 
Posiluje a obnovuje vnitřní vlasovou strukturu. 
Snižuje tvorbu roztřepených konečků. 
Vytváří intenzivní lesk. 
Hydratuje a jemně čistí tenký vlas.

botutech


BOTUTECH TECHNOLOGIE rostlinný peptid s efektem Botoxu. Když se molekuly Botutech technologie dostanou do kontaktu s vodou, začnou se roztahovat a vytvářet třívrstvou síť, která posiluje vlasovou strukturu a dodává jí objem. 

CERAMIDY posilují a dodávají objem do vlasu. Uzavírají a obnovují do hloubky kutikulu vlasu tím mění celou strukturu. Ceramidy vyplní praskliny a vlas uzavírají. Obnovují zničené vlasy, vytváří rovnováhu v kutikule a dodávají jemný vzhled. Nakonec, preventivně pomáhají bojovat s lámavostí vlasů. 

KYSELINA HYALURONOVÁ je jednou z hlavních složek lidského pojivového vlákna. Stará se o správné množství vody v těle, pružnost a vláčnost. Vyskytuje se v celkové struktuře, která shromažďuje značně velké množství molekul vody. Dodává vlhkost, díky vyplňující schopnosti obnovuje vlas, pracuje uvnitř vlasu na nejzničenějších místech, rekonstruuje vlas a dodává mu pružnost. 

BUŇKY ZE STONKU HROZNŮ, díky svým regeneračním schopnostem, pracují jako antioxidanty chránící pokožku. Zlepšují schopnost vlasu bránit před stresem, posilují a vytvářejí rekonstrukci v kutikule. Bojují proti volným radikálům a dodávají pružnost a stálost barvy vlasu.